Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet ennyire a ciklus végén...

Lehet ennyire a ciklus végén peteérés? 35-37 napos ciklusnál normális még ez?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam ultrahangon, (20 ck. nap) és 13 mm tüsző volt a jobb oldalon. Szerdán visszamentem (24.ck nap) és 18 mm-es volt a tüsző. Holnap még vissza kell mennem, megnézzük hogy megrepest-e.Ez volt a 3.clostilbegyt-es hónapom.

2018. máj. 25. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a mostani ciklusod hosszabb lesz,mint 35-37 nap.
2018. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet.En a 28.dik nap ,,produkáltam,, pozitív ovu tesztet.Onnantol +24-72 órán belül szabadul ki elvileg a petesejt.Es abban a ciklusban fogant a kislányom.

A ciklusod annyival tolódik ki amennyivel később ovulalsz,de ha követésére jársz akkor lehet nem is kell már várnod a nemvartat.

2018. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!