Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs?

Menstruációs görcs?

Figyelt kérdés

Valakinek aki hasonló cipőben jár/járt, annak pár tanácsért iszonyúan hálás lennék.

Gyakorlatilag a menstruációs görcseim elviselhetetlenné váltak. Elso nap 8-10 oranyi massziv hanyas, hasmenes, gercinfajdalom, erős szúró érzés a petefeszkembe ,es olyan merteku gorcs, hogy üvöltve zokogva, a világomról nemtudva szenvedek . Pcosem van, viszont a nogyogyaszom szerint semmi koze a fajdalomhoz... flector, dolgit, rubophen, cataflam, nospa forte nem hasznal, forro viz nem segit, kuporgas kozben csak erosebb a fajdalom, majd bar kicsit enyhebben ugyan de a menstruacio osszes napjan fennallnak a tunetek. Ha esetleg tudnatok javasolni ra valami megoldast, hogyan tehetem kicsit elviselhetobbe, esetleg gyogyszert , mas hazi praktikat ami nektek bevallt. 23l



2019. jún. 9. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik nőgyógyászt. Simán lehet, hogy más is áll a háttérben, pl endometriózis.
2019. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam 3 kulonbozo fizetos nogyogyasznal , ez elmult fel evben. Az endometrozist az osszes kilotte .
2019. jún. 9. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Akkor keress egy negyedik orvost is. Ennek én utána mennék, mert ez nagyon durva. Az életben nem hánytam/nem volt hasmenésem a menstruációm alatt, pedig nekem is olyan görcseim szoktak lenni, hogy a falat kaparom.
2019. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Ez dysmenorrhoea. Nem adtak eddig injekciót neked?


Én is endometriózisra tippeltem volna.

2019. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen valószinuleg az lesz, zaros hataridon belul. Koszonom szepen a valaszokat! :)
2019. jún. 10. 06:31
 6/8 A kérdező kommentje:
metformint szedettek velem , de csak rosszabb lett tole, mert minden mellekhatasa felutotte a fejet. Injekciot nem kaptam.
2019. jún. 10. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz még gyereket, akkor javaslom a fogamzásgátlót.
2019. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy.bettike21 válasza:
0%
Ugyan igy vagyok! Apranax 50 mg segitett. Semmi mas nem tudott
2019. júl. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!