Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt hasmenés és...

Menstruáció előtt hasmenés és hasfájdalom?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjönne ~3 napig bármit eszek, iszok amikor leér a gyonromba az égni kezd és/vagy hasmenésem lesz, görcsöl a hasam. Eleg zavaró már mert ez megy kb.2éve. Mit tudnék ezzel csinálni? Ilyenkor iskolába sem szeretek elmenni mert nem érzem magamat konfortosan de az se megoldás, hogy itthon matadok.(főleg hogy ez nekem hiányzás)

2019. jún. 11. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom ezzel nem tudsz magadtól mit kezdeni. Esetleg próbálkozhatsz gyógyteákkal, egyéb természetes gyógymódokkal, vagy megpróbálhatod kerülni a súlyosabb ételeket ebben az időszakban, hátha enyhíti a panaszaidat. Ha semmi nem válik be, akkor irány a nőgyógyász, ő majd megmondja, hogy hogyan lehet ezt kezelni és eldöntheted, hogy szeretnéd-e. (Durva görcsökre sokszor fogamzásgátlót javasolnak, akkor is, ha nem élsz nemi életet.)
2019. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!