Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszútávon milyen következmén...

Hosszútávon milyen következményei vannak a magas pulzusnak?

Figyelt kérdés
Alapból 100-110, sok orvosnál voltam vele, mindenki csak legyintett rá...Ki segíthet ezt rendezni?
2010. júl. 8. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért egy pajzsmirigy hormont néznék...! A 100-110 nagyon sok! Agyon dolgoztatod a szíved. Hány éves vagy?
2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
állítólag valóban nem baj, ezzel én is szenvedek, igaz ritkábban jön elő. aztmondják ha norm a vérnyomás akkor nem probléma, bár szerintem szívritmuszavar van a háttérbe.
2010. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem direkt csinálom.29 vagyok, no cigi és kávé.Járok kivizsgálásra, de annyi, hogy szedjek nyugtatót...
2010. júl. 8. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Állóképességi sportot végezz (főleg kerékpár, esetleg futás, úszás. Sífutás gondolom nem játszik). Lenyomják a nyugalmi pulzust, meg úgy általában a pulzust.
2010. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 9. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is magas, de "csak" 90, nálam se találtak semmit, vérnyomás, pajzsm. is oké. Sport lejjebb viheti.

Amúgy megerölteti a szívedet.

2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal idősebb vagyok, de a vége tabletta lett. Mióta szedem 65-75 közt van, és jól vagyok.Az okát soha nem tudtuk meg, mitől volt magas./pedig rengeteg vizsgálaton voltam/.
2010. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy pszichés...sztem menj egy szakemberhez, pszicsológushoz (sajnos nem tudom h kell írni), ő segít, bátyámmal is hasonló gondok voltak, csak neki társult hozzá az emiatt létrejövő pánikroham. Kapott egy gyógyszert, azóta minden rendben nála:) 16L
2010. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
* pszicHológus, elírtam, bocsi
2010. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!