Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom kihúzni, mivel nem telt meg, de már kikéne cserélni? Hogyan kell kihúzni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ma használtam először, eddig 1-et, mivel délután tettem fel. Merjek estére is egyet felrakni?
2019. jún. 11. 22:55
 12/15 A kérdező kommentje:
Betét nélkül
2019. jún. 11. 22:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso napokat a mini nem birja el betet nelkul. Amig kezdo vagy, a helyedben ejszakara betetet is tennek be. A pisilesi ingert azt okozza, hogy nem tetted eleg melyre, mert ha jo helyen van, nem erzed h benned van vmi! Probalkozzal otthon megtalalni a legkenyelmesebb testhelyzetet a felrakashoz, lazulj le es menni fog. Esetleg valaszd azt, amire silk touch van irva ( konnyebben csuszik).
2019. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy tisztasági betét mindig legyen alatta, az a biztos.
2019. jún. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tampont akkor kell cserélni, ha már megtelt. Akkor tök könnyen kivehető. Ráadásul az újat is könnyebb felrakni, ha nem teljesen szárad ki a hüvely. Az a lényeg, h max kb 8 órát legyen bent a tampon, ha néha esetleg picit tovább van bent, nem nagy tragédia, nekem volt már olyan, h 9-9.5 órát volt bent, és nem lett tőle bajom, de azért igyekszem olyan tampont használni, ami azért olyan 4-5 óra alatt megtelik. Viszont mindig teszek alá még egy tisztasági betétet is, mert van, h a cérna is véres lesz esetleg ha már sok van benne, néhány csepp átfolyik mellette és ha ilyen van, ne a bugyimat mocskoljam be. Valamint éjszakára csak betétezek, mert a tampon azt a sűrűbb nyálkás cuccot, illetve alvadt vérdarabokat nem tudja felszívni. Mondjuk a betét se, de akkor legalább kint vannak, nem pedig bent.


Kihúzni ugyanúgy kell szárazon is, mint amúgy, viszont elég kellemetlen érzés lesz, de ezt sehogy sem tudod kiküszöbölni sajnos.


24/l

2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!