Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három napja nyilallást érzek...

Három napja nyilallást érzek a bal mellemben, most menstruálok. Ettől lehet? Menjek azonnal orvoshoz vagy várjak? Félek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinu hogy a hormonok miatt erzed, nalam is elofordul menstruacio elott es alatt. Feszul is? Varj egy par napot amig elmulik a menstruaciod es tusolas kozben hogy csusszon a kezed, tapogasd at a melled, hogy nincs-e benne csomo.
2010. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lol, nekem most lett vége, és nekem is végig a bal mellem fájt. Én is ráparáztam kicsit, de biztos vagyok, hogy a menzesz miatt fájt. Szóval ne aggódj:)
2010. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a biztatást.Hát nagyon remélem hogy elmúlik, sajnos mióta meg van a második gyermekem nagyon aggódós lettem. Nálatok ez rendszeresen visszatérő?
2010. júl. 8. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nem feszül, csak napjában kb 10-15 szőr belenyilall, csomót hála nem találtam.

Csak Én vagyok ilyen beszari?

Az emberek többsége hogy a hozzá a neten ilyen kérésekhez?

2010. júl. 8. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az elso vagyok. En is eleg beszari vagyok, es en most keszulok is majd valamikor orvoshoz, mert miota szultem es szoptattam, menzi utan is, tehat ciklus szinte minden napjan szokott nyilallni es foleg reggelente. Szoptatni pedig mar tobb mint egy eve nem szoptatok...ugyhogy megertem, hogy aggodsz, es ha ugy erzed, hogy meg tudnal nyugodni ha elmennel egy dokihoz akor szerintem mindenkepp menj el, mint hogy kesobb netalan band hogy nem mentel idoben.

Minden jot kivanok Neked es jo egeszseget!

2010. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!