Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért baj mások szerint, ha...

Miért baj mások szerint, ha egy ember 18es kora előtt (14-18) is él szexuális életet?

Figyelt kérdés
Ennek egyáltalán van bármilyen következménye. Ha védekeznek és meg tudják is mit csinálnak, meg nem jár semmilyen lelki gonddal az ílletőknek akkor miért zavar ez bárkit is. (nem rólam van szó és némi másról csak általánossságban)

#Mivanveledemberiség
2019. jún. 13. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én rengeteget fórumozok szex, szerelem témában 20 éve már.

Összességében az a tapasztalatom az egészből, hogy a szexuális testi és az ezzel összefüggő érzelmi problémákat olyanok egyáltalán nem ismerik, akiknek 20 éves koruk után olt az első szexuális élményük.

A felnőttek csak meg akarják védeni a gyerekeket a fölösleges (!!) problémáktól!

Ez olyasmi, hogy nem engedik, hogy benyúljon a konnektorba a csecsemőjük, vagy megégesse a kezét, vagy mindent a szájába vegyen.

2019. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a szülőknek hanem másoknak mi okuk van erre?
2019. jún. 13. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát ugyanez. Nem gyerekeknek való, ez a felnőtt élethez tartozik.

Én 13-14 éves koromban gusztustalannak tartottam. És csodálkoznék, ha más gyerek nem.:)

2019. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

"Nem csak a szülőknek"

Nem írtam, hogy a szülőknek!!

2019. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké ezek nyomós válaszok. Köszi
2019. jún. 13. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz már azzal, hogy ki mit gondol. Ha jó a szex 18 éves kor alatt akkor nincs mit tenni. Kia francot érdekel, hogy másnak ezzel baja van.
2019. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy lelkileg elég érett, de sokan azonnal teherbe is esnek, ami meg az egész életedre kihat, ha nem jól védekezel. Nem lesz fiatalságod, amit nagyon fogsz bánni később!
2020. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Jézusom! Attól mert ti még nem álltatok készem 14 évesen a szexre, attól más még fejben érett lehet. Vagy ti talán beleláttok másnak a lelki világába? Egyébként meg már a csapból is az folyik, hogy a mai gyerekek korán érnek, akkor miért ne kezdhetnék korábban a szexet? Főleg úgy, hogy ha vigyáznak?


Az meg, hogy valaki gusztustalannak tartja 14 évesen a szexet, az egyéni szoc problem. Senki nem fogja ezt bekajálni.

2020. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
A szexhez nem csak fizikailag kell felnőni,hanem érzelmileg is .
2020. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, engem nem zavar ki hány évesen kezdi el a nemi életet. 18 éves voltam, amikor az akkori barátommal először lefeküdtem, tehát nem akkor kezdtem először, mint pld az egyik osztálytársnőm. 12 éves volt.
2020. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!