Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet (ill. maradhat...

Mitől késhet (ill. maradhat ki) a menstruáció?

Figyelt kérdés

Június 2-án kellett volna megjönnie,de már 12 napja késik. Csináltam tesztet, de negatív lett. Március végén becsúszott egy baleset, de másnap egyből vettem be esemény utáni tablettát, amire azt mondta az orvos, hogy 2-3 hónapig bekavarhat, de azóta kétszer is napra pontosan, rendesen megjött. Május 30-án voltam nőgyógyásznál fogamzásgátló felíratás miatt, ahol végzett ultrahangot is, nem tálalt semmit (előtte 8nappal voltunk együtt a párommal és védekeztünk), csak egy petefészek cisztát, de az már 5-6 éve ott van és semmi problémát nem okozott. A gyógyszer megkezdése miatt lestem árgus szemekkel, mikor jön meg, de semmi... Már arra is gondoltam, hogy vizsga-para miatt késik, mert pont vizsga előtt 1-2 nappal kellett volna megjönnie, de nem különösebben stresszeltem és azóta le is vizsgáztam, de utána se jött meg...

Az orvosom csak 2 hét múlva tud fogadni, de addigra már beleőszülök.

23/L



2019. jún. 14. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most felsorolok néhány okot, ami miatt késhet:

1. Bekavar az esemény utáni.

2. stresszes vagy, hiába nem volt még vizsgád, csak benne volt a levegőben, hogy mindjárt itt van, plusz ugye félév vége is volt, sok zh stb. Most meg a kérdés miatt stresszelsz.

3. Ez a túl meleg időjárás így hat rád.


Mit értesz pontosan az alatt, hogy "becsúszott egy baleset"?

2019. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:

Nekünk a barátnőmmel abszolút nem rendszeres,és kiszámíthatatlan.

Mostanában 2 havonta jön meg,a fél éves kihagyás volt a legelszomorítóbb.

Most hónap elején jött meg(szerencsémre) ,viszont a hónap közepén kéne. A sresszes időszak is eléggé elvágja a ciklust.

A citrommal való késleltetés is gyakori alkalmazható módszer,és természetesebb,mint a gyógyszerek.

Elvileg 1-2 hétig még normális az eltérés,nem sokkal utána jön a termékeny időszak.

Az alacsony ártalmatlan a közepes 50%-os,a magas már nagyobb esélyekkel jár.

A becsúszott egy baleset alatt a szeretkezést érti.

Az ilyen gyógyszerek elég ártalmasak a női testre nézve.

Hormonmentes youtube csatornán Janka sok mindenre választ ad,csajok.Nagyon ajánlom.

2019. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A baleset alatt itt azt értem, hogy együttlét közben nem vettük észre, hogy kiszakadt az óvszer, ezért is írattam ki egyből esemény utáni tablettát.

Viszont eddig sosem volt ilyen,se vizsga, se meleg miatt, ezért is aggódok a negatív teszt ellenére is.

2019. jún. 14. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy robot, hogy napra pontosan jöjjön meg. Nálam pl a 2 hetes késés még bőven belefér. De volt már, hogy 63 napig nem jött meg, mégsem voltam terhes.
2019. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!