Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyvécézés után melyik...

Nagyvécézés után melyik irányból nyúltok be törléshez? Nem a törlés irányát kérdem, hanem honnan éritek el.

Figyelt kérdés
Komoly kérdés, higiéniai és egészségügyi szempontból fontos.
2019. jún. 14. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbról.
2019. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit jobbról, mivel jobb kézzel nyúlok oda, fentről nyilván, mert a vállam fentebb van, mint a s*ggem (:D), de ott még nem érek hozzá, hanem csak lentebb és onnan húzom a kezem fentre. Tudom, ez nem volt kérdés, de azért elég nehezen magyarázható a dolog.

Egyébként ha már kérdezted, leírhatnád, miért fontos, én kíváncsi vagyok :)

2019. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátranyúlok és előlről hátra húzom. Tehát a nemiszervemtől a fenekem felé hátra. A lábam közé ha benyúlnék és úgy húznám hátra az sokkal kényelmetlenebb lenne
2019. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A többség hátulról nyúl oda és biztos az a jobb módszer. De van aki úgy nem éri el, csak elölről odanyúlva. Ennek mi az oka? Rövid a keze, hosszú a felsőteste vagy nem elég hajlékony?
2019. jún. 14. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy olyan kövér, hogy nem éri el úgy.
2019. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha kövér valaki, akkor elölről is nehezen érné el. Vagy miért csak a hátulról elérést akadályozná a kövérség?
2019. jún. 14. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy épphogy nehezebb elérni.

De honnan hallottál ilyenről egyáltalán? Gondolom, olvastad, ott biztos le volt írva az oka, vagy ha mégis hallottad valakitől, akkor láttad, hogy az illető mennyire idős, mennyire kövér, van-e mozgásszervi problémája, stb.

2019. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, láttam. Van súlyfeleslege, de nem extrém, minden második középkorú hordoz ekkora túlsúlyt. Neki tényleg csak így megy, nem tudom miért. Kicsit furcsa, persze nem olyan nagy probléma, ha meg tudja oldani valahogy, hogy higiénikus legyen. Nem merem megkérdezni, hogyan csinálja pl hogy ne hátulról elölre törölje. Persze lehet, hogy más is van így, csak erről nem szokás beszélni.
2019. jún. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!