Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami vérzéscsillapító...

Valami vérzéscsillapító gyógynövényt, vagy recept nélkül kapható gyógyszert, vagy esetleg valami házi praktikát? Fontos.

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy erősnek e számít ez a mennyiségű vérzés, de nagyjáól 3-4 dl jön egy nap. mivel hétfőn kezdek a munkahelyemen, és valószínűleg akkor lesz meg. (17-21ig bármelyik nap meglehet) és baromira nem szeretnék úgy dolgozni, hogy 5 percenként wc-re mászkálok mert átázok., mivel nem tudtam átrakatni júliusra így fontos. Kérlek segítsetek, mert már most félek..

16/L



2019. jún. 14. 12:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként az első 3 napban nagyon durva, a 4. már kevesebb, az 5.alig van valami, néha este felé kb egy órára megint sok, és a 6.napon szinte semmi. Szval általában 6 napig tart, így nem tartozom a szerencsések közé, de ez van sajnos. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam.
2019. jún. 14. 13:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Annyi azért nem jöhet, de biztos sok. Állítólag a c vitamin és a fahéj.
2019. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem ennyi, de akkor soknak tűnik nagyon! És a citromot meg a fahéjat is próbáltam. Semmi változás. Vagy valamit rosszul csináltan? Mennyit kell belőlük?
2019. jún. 14. 13:17
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt mondták nem kell sok :( én 40 vagyok és fiatalon nem volt ilyen gondom, most meg más megoldásom van rá (hormonos eszköz). Esetleg tampon plusz éjszakai betét? Sokan használnak intimtölcsért, állítólag a legjobb, de most a rövid idő miatt nem tudsz vele kísérletezni szerintem.
2019. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok vele, bár gondoltam kipróbálom a tampont. Melyik a jobb? Mini vs normal? Én már annak is örülnék, ha egy óránként kéne cserélni.
2019. jún. 14. 13:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha egy óra alatt megtelik a bezét, próbálj legalább normált, az ob konnyebben felhelyezhető talán. A dm ben van kirakva minta néhány helyen, ha a normált fel tudod rakni, talán összejön a szuper is. Ha ennyire erős a vérzés (óránként egy betét) eserleg egy nögyógyász is rád nézhetne vagy kéne vérvétel hogy nem vagy e tőle vérszegény.
2019. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Okés. Most mikor nincs meg akkor is megpróbálhatom felhelyezni, hátha akkor már könnyebben megy majd mikor meglesz?
2019. jún. 14. 14:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem mert ilyenkor nem elég nedves a hüvelyed és fájni fog


De am annyi nem jöhet ki, különben már rég összeestél volna. Soknak tünik tudom de valójában nem annyi.A menzesz során mindössze 50-100 ml menstruációs folyadék ürül ki a szervezetből, ami körülbelül 35 ml tiszta vérveszteséget jelent.

Egyébként ha nem veted meg a teákat akkor van több is ami segithet.


Egyébként ha 1-2 óránként kell mondjuk éjszakait (nagy nedvszivó képességűt) cserélned az már soknak számít. Ha ténylegesen annyi, akkor menj el egy orvoshoz mert bajod van.

[link]

2019. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Milyen teák? Mindent kipróbálok.
2019. jún. 14. 16:43
 10/18 A kérdező kommentje:
A fahéjat egyébként próbáltam, nem vettem észre semmilyen javulást. A pásztortáskára azt mondták nem jó. Pedig szivesen kiprobalnam.
2019. jún. 14. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!