Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruációm....

Nem jön meg a menstruációm. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Két hónapja nem jön meg. Volt már olyan, hogy 1 hónap kimaradt néha-néha, de aztán mindig megjött. Most viszont már ez a második hónap, ilyen még soha nem volt, kezdek aggódni... A terhesség az kizárva, mert még szűz vagyok. Most az utóbbi két hétben olyan tüneteim vannak, mintha megakarna jönni: feszülnek a melleim (ami aztán elmúlik), hol visszajön... Ugyanez a helyzet a hasam alatt is, néha a baloldali petefészkemnél érzek feszülést, van hogy jobb oldalon, de olyan is van hogy az egész görcsöl, ahogy menstruáció előtt szokott, aztán elmúlik, visszajön, és így tovább... Nem tudom miért vannak ilyen tüneteim ha aztán mégsem akar megjönni...

Arra gondoltam, hogy még 1 hetet várok, hátha megjön. Ha mégsem, akkor elmegyek nőgyógyászhoz, csak annyira alaposan ott sem tudnak megvizsgálni, mert még szűz vagyok... De érdekelne, hogy más volt már hasonló helyzetben, illetve hogy mitől lehet ez... Nagy baj lehet?

19/L



2019. jún. 15. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a szűzesség nem zárja ki a terhességet. lásd Mária Magdolna, illet Shmi Skywalker.
2019. jún. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben háziorvos és vérvétel. Ha valami hormonális problémád van azt nem a nőgyógyász fogja kitapogatni kesztyűben.

Amúgy barátnőmnek is így indult, majd kiderült, hogy pajzsmirigy problémája van. Kilenc hónapja nem menstruál, de elkezdték a kezelését.

2019. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Stressz miatt simán kimaradhat. Most amúgyis vizsgaidőszak van:)

Vagy lehet hirtelen fogyás miatt, esetleg drasztikusabb fogyókúra miatt is. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!😉

2019. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már szerencsére ma megjött:)
2019. jún. 18. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!