Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen szabálytalan a...

Miért ilyen szabálytalan a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve van meg a menstruációm,és azt hittem hogy,már beállt.

Kb 6 hónapig 23-26 körül jött meg mindig.

Utána kimaradt.

Aztán megjött 16.-án.

Megint kimaradt kétszer.

Megjött megint 21.-én.

Most pedig tegnap megint megjött,de sokkal gyengébben mint eddig.

Ez baj?



2019. jún. 10. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és azt kihagytam hogy nem szokott fájni a hasam,de amikor 2 hónapig kimaradt iszonyúan görcsölt amikor meg kellett volna lennie másodjára.
2019. jún. 10. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció hosszát nem a hónapok napjaihoz nézzük, hanem egymáshoz viszonyítjuk.:) A ciklusod a menstruáció első napjától a következő menstruációd előtti napig tart. Ezeknek a napoknak a hosszát nézd, ne azt hogy hányadika van. Egy éve menstruálsz, teljesen normális, hogy még nem állt be. Én öt éve menstruálok, még mindig nem állt be, a dokim szerint lehet be sem fog soha teljesen, ez van. De egészséges vagyok ettől független.

Ameddig nem tapasztalsz nagy elváltozást a menstruációd között,, nincs gond, nem vagy te robot. Ha viszont nagyobb változás történik (pl. sokkal erősebb vérzés, erősebb fájdalmak) akkor érdemes ellátogatnod egy nőgyógyászhoz.

2019. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jún. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!