Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti szoktatok nőgyógyás...

Lányok, ti szoktatok nőgyógyászhoz járni?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, mert ugye azt mondják ha már valaki szexel rendszeresen akkor kell szűrésre járni. Kíváncsi vagyok, hogy ti fiatal lányok mentek e orvoshoz.


Csak kíváncsiságból kérdezem, fiú vagyok, és én 18 évesen voltam először orvosnál a nemiszervem miatt, de nekem volt panaszom, nem azért mentem mert szexelek.


2019. jún. 15. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nőként szerintem sokkal gyakrabban járunk, mint ti férfiak. Már csak a rákszűrések miatt is! Nekem sajnos nem volt tökéletes a citológiám, így most félévente megyek.
2019. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak muszájból kellett mennem egész életemben minden éven. Koliban laktam, így mindig kijött valami hüvelygombám. Aztán meg a rendellenes menzeszem miatt kellett járni. Most pedig terhes vagyok, azért.

De akinek nincs soha semmi baja, annak nagyon is szoktam ajánlani az éves vizsgálatot, mert sose lehet tudni. Persze férfiaknál nem kell mindig, max. a prosztata miatt idősebb korban.

2019. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%

Férfiaknak is kellene hererák meg prosztatarák szűrésre járni.

És nem csak idősebb korban. A hererák pont hogy a fiataloknál gyakoribb.

(Egy érintett)

2019. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Én 18 éves korom óta járok. Nem mindig sikerül évente, van hogy 2-3 évente megyek. Évente érdemes elmennie egy nőnek rákszűrés re, és sokan be is tartják.

Sajnálom hogy a férfiak nem járnak olyan sűrűn, alig van népszerűsítse számukra a szűrés, és ez nagyon nem helyes.

2019. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, járok. Rendszerint betartom az évenkénti ajánlást, max. fél évvel szokott csúszni. Magam is nőgyógyász vagyok, így pontosan látom, hogy milyen fontos a szűrés. Sajnos elég gyakran látok olyat, hogy már akkor jön el valaki, mikor panasza van, és már szemmel látható méhnyakrákja van, amivel nem sok mindent lehet kezdeni.
2019. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze, évente járok.
2019. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Mióta élek szexuális életet évente jàrok. Úgy vagyok vele egy évben egyszer inkább kibírok 10 percet az orvosnál, mint hogy baj legyen.

24N

2019. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!