Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ürül ki rendesen a vizelet...

Nem ürül ki rendesen a vizeletem mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek pisilni akkor pisilek de úgy érzem, hogy még egy kicsi marad a hólyagomban de akárhogy erőlködök nem jön több. Nagyon rosz érzés.

Nem lehet felfázás.

Anyit még lehet tudni, hogy általában jól tudom visszatartani de amikor az otthoni wc mellett állok és nem ülök rá azonnal, hogy pisiljek rettenetesen elkezd kelleni és elég sok becsöppen vagy akár az összes. De ezt csak az otthoni wc mellet kap el egyébként mindig nagyon jól tudom visszatartani és sosem csöppen be.

Mit lehet ez ellen teni??

Mitöl vam ez??



2019. jún. 17. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne menned,mert egyértelmű,hogy van valami problémád. Honnan veszed,hogy felfázás nem lehet ? Kitenyésztetted otthon a vizeletedet ? BÁRMIKOR feljuthatnak kórokozók ,nem kell hozzá hideg . És a folyamatos vizelései inger/ és vizeletcsepegés az pontosan a tünete egy ilyen fertőzésnek . De bármi más is lehet ,menj orvoshoz.
2019. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!