Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a gond lehet?

Mi a gond lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok :))

A mai napon barnás folyást tapasztaltam, nem erőss de azért van.

Sokat olvasgattam a neten, viszont esetleg még itt is tudnátok e segíteni, hogy ez baj vagy normális-e?

A párommal nem volt még sosem sex, nem hatolt még be sosem. Petting, száraz sex és ujjazás volt már, viszont csak úgy, hogy egyszer ő, egyszer én, tiszta kézzel, nehogy valami baj legyen. A legutóbbi pettingünk óta már volt egy rendes havim, az ujjazás nem rég történt(kb.2 hete vagy annyi se). Hamarosan, azaz 1-1,5 heten belül meg kell jöjjön a havim és tehát 12 nap van még addig. Azt olvastam, hogy esetleg ez lehet az ovolució jele is. Kissé bepánikoltam, megköszönném a segítséget.



##havi#egészseg
2019. jún. 18. 16:41
 1/1 Midorillee ***** válasza:

Szia

Ovulàciónàl előfordul barnàzàs és írásod alapján aktuàlis lehet.

Lehet mondjuk egy hajszàlér megpattanàsa is . Ha kis mennyiségű és csak egyszer fordul elő nem kell megijedni szerintem.

29/L

2019. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!