Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért foltos a barátnőm...

Miért foltos a barátnőm bugyija szinte mindig?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokféle fol létezik
2019. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
48%
nem használ betétet
2019. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely váladékot termel annak érdekében hogy ne száradjon ki, ebben semmi meglepő nincs. Nekem is minden nap olyan a bugyim.
2019. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Lányok! Tisztasági betét?
2019. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy ott a tisztasági betét de istenem nem elég hogy mikor meg van betétet hordunk? Persze aki akar hordjon nyugodtan tisztaságit is de nekem pl személy szerint rohadt kényelmetlen még a nyugodt napokon is abban ülni (tudom hogy vékonyabb/kisebb de na, aki nem szereti nem szereti, meg még figyelni is arra hogy cserélgesd ha olyan van). Van aki örül hogy megszabadul a betétek minden fajtájától a menzesz után.
2019. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
#5. Én szeretem tisztának érezni magam, és ez mindennél fontosabb. Nekem, nem kényelmetlen.
2019. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
6-os ez mindenkinek a saját döntése ugye, te szereted én nem.Lehet hogy a kérdező barátnöje se szereti. De am én igy is tisztának érzem magam szóval ez ilyen ember függő, én úgy érzem rosszul magam ha van, te meg úgy ha nincs. Ez mindenkinek a saját döntése.
2019. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem kényelmetlen a tisztasági, és ami fontos benn tartja a kellemetlen szagokat. Ilyenkor nyáron pláne irtó ciki lehet, ha valakin lehet érezni.
2019. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a kényelem miatt hordunk tisztasági betétet, hanem azért, mert ha a bugyi lesz váladékos, azt nem szívja magába teljesen a bugyi, az ott nyirkos vagy nem is tudom milyen de az még kellemetlenebb, nem beszélve arról, ha szárad, akkor darabos bökős lesz, illetve jön a szaga. A betét beszívja, magában tartja, és nem a száradt folyás - darabokon kell ülni/állni a munkahelyen (amiben szaporodnak a bacik) hanem a betéten, ami puha.
2019. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9. Erről beszéltem én is:)
2019. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!