Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért foltos a barátnőm...

Miért foltos a barátnőm bugyija szinte mindig?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 21:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
néha kényelmetlen lehet de inkább mint ,hogy átázva legyek egésznap és lehet cserélni is ha kell.
2019. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az lehet de még mindig ott tartunk hogy valaki vagy hord vagy nem és ez van. Mindenkinek magának hozza meg ezt a döntést, ha valaki nem használ akkor nem használ
2019. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, ez hülyeség :) mégis miért lenne az a nő büdös? A hüvelyváladék, ha valaki egészséges (pl nem fertőzés miatt van folyása) minimális mennyiségű, éppen csak lesz egy kis folt a bugyin, amit még 20 centiről is lehetetlen érezni, ha konkrétan a bugyit szagolod. A nő ettől biztosan nem lesz büdös. Nekem mondjuk nap közben egyáltalán nem szokott feltűnni érzésre se hogy van-e valami vagy nincs. A nyák a termékeny időszakban megint egy más kérdés, akkor már lehet értelme tisztaságit hordani, ha vkit ez zavar, illetve fertőzés esetén, ha van folyás. De a természetes, egészséges hüvelyváladék miatt értelmetlen, ráadásul nagyon durván környezetszennyező. De mindenki azt csinál, amiben hisz.
2019. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as tudod létezik olyan hogy fürdés, na ha azt nem csinálod akkor vagy büdös és igénytelen. Egyébként ha sok vizet iszol sokszor jársz wcre ami után ugye kitörlöd ha normális vagy, ha 1-2 oránként elmész egyszer már esélye sincs hogy normál esetben folt legyen
2019. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert nem használ tisztasági betétet, így a folyása a bugyira megy, ami foltot hagy. Lehet, h őt nem zavarja, viszont ha téged zavar, nyugodtan említsd meg neki. Én is amiatt kezdtem el használni, mert az egyik pasim szóvá tette a dolgot, és elkezdtem használni, eleinte furcsa volt egy picit, de hamar megszoktam, és már fel sem tűnik, h ott van. Szerintem tök jó dolog, mert sokkal egyszerűbben tisztán tudom magam tartani, és a bugyijaimat is ritkábban kell selejteznem emiatt, mivel a betét megóvja a foltoktól. Persze, lehet, h a párod próbálta már, de nem tetszik neki, ezt illik tiszteletben tartani, viszont az is lehet, h eddig még fel sem merült benne, h használnia kéne, viszont a kedvedért és/vagy a sajátjáért elkezdi használni.
2019. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!