Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájnak a csontjaim?

Miért fájnak a csontjaim?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Néhány hete fájnak a csontjaim (mintha nőnének), de 18 évesen még növésben vagyok? Már így is olyan 170 cm körül vagyok (mint anyukám). Nem lehet, hogy pont azért fájnak, mert leáll a növekedés? Vagy olyankor nem fáj?
2010. júl. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem soha nem fájt a csontom mikor nőttem:D Én még nem is hallottam ilyet..,mik vannak?!Melyik bolygóról jöttél?:XD
2010. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok évig fájtak a csontjaim. Már azt gondoltam, hogy csontrákom van, aztán amikor végre 30 év után kivették a mandulámat, egycsapásra minden elmúlt. A tartósan gyulladt, rossz mandula az egész szervezetben gyulladást okoz, egyebek mellett a csontok fájdalmáért is felel. Nem biztos, hogy nálad ez az oka, nálam ez volt.
2010. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

23 éves korig vagyunk növésben.

Fájhat a csonthártya is a feszüléstöl vagy a kötöszövetek a csont mentén.

Óvatosan sportolj, ne feszítsed túl magad.

Szedjél jó fajta vitamint (amit a várandós nök és kismamák szoktak szedni az nem gagyi) egyél sok gyümölcsöt, aszpikos dolgokat, húsokat, mindent!

2010. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!