Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális h 20évesen megérze...

Az normális h 20évesen megérzem az időjárásváltozást? A csontjaim ilyenkor rettenetesen fájnak, lüktetnek ha jön az eső

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvolt törve akkor lehetséges
2010. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a csuklóm volt eltörve de nem csak ott érzem hanem a lábamban, az ujjaimban, mindenhol szinte
2010. szept. 17. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
vérnyomásod hogy áll?
2010. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én is ilyen vagyok...de nekem az izületeim sem az igaziak már így 20 évesen sem...sajnos ezt örököltem. na meg ilyenkor jön a fejfájás is...ezért nem szeretem az őszt:D
2010. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vérnyomásom mindig alacsony.
2010. szept. 17. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy látogatás a reumatológusnál nem ártana. Lehet, hogy valamilyen izületi gyulladással küszködsz, azt pedig jobb mielőbb kezelni.

Én is pont ilyen vagyok, de én sokat sportoltam, elkoptak az izületeim (rossz gének miatt is), meggyengültek a kötőszöveteim. Mindezt már a húszas éveim elejére. A reumatológus alaposan kivizsgált, utána megbeszéltük, hogy hogyan éljek tovább: versenysport elfelejtve, helyette rendszeres, könnyű, laza mozgás (kerékpározás, úszás, túrázás, stb.), megfelelő étrend (pl. szelén kiegészítő szedése, sok hal, kevés vöröshús, stb.). Azóta már 40 lettem, de azon kívül, hogy az egyik térdem nagyon gyenge, semmiben nem romlott a helyzet.

2010. szept. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yuda ***** válasza:

Egyik oldalról nézve nem, -nem normális ilyen fiatalon,sőt semmi betegség nem normális igazából


-másik oldalról nézve viszont sajnos olyan szinten mérgezik a földet, és így mi magunkat is,hogy már gyakorlatilag az a ritka akinek semmi baja nincs. Az az ilyennel a baj,hogy ritkán van megoldás és idő múlásával csak rosszabb lesz -de hátha nem -amíg élünk remélünk :)

2010. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!