Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Kb mikor jön meg...

Ez normális? Kb mikor jön meg a Menstruációm? Mik az elő jelei?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és még nem jött meg!az osztályba én vagyok az utolsó!nem szeretném h megjöjjön majd 15-16 éves kormban

Kb mikor jön meg a Menstruációm?Mik az elő

jelei?

még nem görcsölt sose a hasam semmi elő jelei nincsenek ez normális?


2010. júl. 8. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó... Én 14 elmúltam már amikor először megjött. Jelei? Picit elkezdtem nőiesedni, meg néha volt folyásom. A hasam nem görcsölt (csak késöbb).

Nézd meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17419..

2010. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ideje elmenni nődokihoz, nekünk suliban mondták, hogy 14 éves kor felett nem jön meg már gond is lehet hormonálisan, de lehet, hogy genetika, anyudnak, nagymamáknak hány évesen jött meg, már épp ideje lenne, de lehet későn érő típus vagy.

Egyébként cicinövés, szőrösödés, alkat nőiesedése a legelső jelei, meg persze a folyás ez kb. 1-2 évvel a menses előtt jelentkezik.

2010. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jahj nem kell azzal ijesztgetni h baj van vele

ez még teljesen normális, te éppen ezekszerint későnérőstípus vagy

lehet később ennek csak örülni fogsz : D

azzal meg ne foglalkozz, h kinek mikor jött meg, attol h neked még nem, nem vagy semmivel se kevesebb, nehogy ezt hidd!:)

am egyik osztálytársamnak is, már 15öt betöltötte amikor megjött neki, és lám él és virul :)

2010. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 éves voltam amikor megjött az elsö menzim.Fél évvel az elött volt egy pici, de még aznap elmúlt. Mivel asztmás vagyok, rendszeresen orvoshoz jártunk. Állandóan nyaggattak, hogy megjött-e már, pedig megmondtuk, hogy az anyukám is késönérö volt. Neki is 16 éves korában jött meg. Mégis megunta a dokim és hormonvizsgálatra utalt, ahol inzulint kaptam 2-órán keresztül, hátha rosszul leszek. Eredménytelenül.

Semmi vész, amikor már a hónaljad is kezd beszörösödni, akkor elég közel van, hordj magadnál betétet, figyeld a melleidet, mert a mellbimbó megduzzad olyankor, meg kicsit görcsölhet a hasad.

2010. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában akkor jön meg, ha már szőrös a puncid és a hónaljad, és legalább 1-2 éve van fehérfolyásod.
2010. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!