Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha bejön valaki egy fiúnak? Úgy értem mit csinál, hogy reagál? Meg ilyesmi. Légyszíves normális válaszokat kérnék Köszönöm Előre!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 19:37
1 2 3
 1/26 Tajparaszt ***** válasza:
70%
Pödrök egyet a bajszomon.
2011. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Bár ebből nem derült nekem ki semmi se :(:(
2011. szept. 21. 20:05
 3/26 Tajparaszt ***** válasza:

Na jó.

Megpróbálok szemezni, ha úgy veszem észre, hogy van értelme odamegyek beszélgetni. Ha továbbra is közös az érdeklődés meghívom egy kólára.

2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

:)Ez tök aranyos.De mivan ha mondjuk egy bunkobb tipus...

Az mit jelent ha szemezünk és néha elkapja a fejét vagy amikor nem nézek oda és odanézek és észre veszem hogy néz.Ez azt jelenti hogy tetszem neki?Bunko de velem sose stb...

2011. szept. 21. 20:17
 5/26 Tajparaszt ***** válasza:

Tetszel neki csak fél odamenni hozzád.

Hány éves ez a férfiú? És te?

2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
14 mint én.
2011. szept. 21. 20:20
 7/26 A kérdező kommentje:
Csakhogy ha ő nem jön oda akkor én mit csináljak?
2011. szept. 21. 20:20
 8/26 Tajparaszt ***** válasza:

Hááát...

Másokkal szokott beszélgetni?

Próbálj bekapcsolódni egy beszélgetésbe amikor többen vagytok, talán észreveszi, hogy nem is vagy olyan veszélyes és nem fog félni tőled (annyira).


Másik fiú nem tetszik? Valami bátrabb fajta...hm?

2011. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :S:S amúgy ez nem félénk mindenkivel tök nagy arca van csak velem nem és visszahallottam az egyik barátnőmtől azt hogy azt mondta szexi vok stb...a haveroknak mondja meg minden de nekem nem sőt ma mondta a haverja neki hogy itt van neki mondd ne nekem de nem mondott semmit.
2011. szept. 21. 20:33
 10/26 A kérdező kommentje:
És sajnos azért nem tudom megállapítani mivan mert új lány vagyok de már annyira nem és ezért tetem fel ezt a kérdést.Mi lenne ha holnap odamennék és mondanám amit gondolok?
2011. szept. 21. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!