Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb szoptatós vitamin?

Figyelt kérdés
Jövőhétre vagyok kiírva és elkezdett foglalkoztatni, hogy milyen vitamint(okat) kellene szednem ha megszületik a baba. Az eddigi vitaminból nincs szoptatós változat, ezért érdekelne olyanok tapasztalata, akiknél már valami tényleg bevált.

2019. jún. 19. 17:28
 1/3 anc válasza:
100%

Szia! Először is, érdemes megvárni a vásárlással azt, hogy megszülessen a babád és biztos lehess abban, hogy tud majd szopizni.

Nekem az Elevittel kapcsolatban vannak jó tapasztalataim, azt szedtem várandósan is és a szoptatás alatt is.

Szerintem a választásnál nagyon fontos szempont, hogy melyikben milyen összetevők és milyen arányban vannak jelen, én ez alapján választottam.

Csodaszép babázós időszakot kívánok! :)

2019. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állítólag bármelyik jó, az elsőnél végig Elevitet szedtem, akkor még nem volt bontva, mit mikor kell. A nagy csomag olcsóbb is volt.

Gravidám van most de ég tőle a gyomrom, valószínűleg félreteszem szülés utánra és ezt fogom szedni szoptatáskor, ez se bontott triemszterekre, szoptatásra.

Jutavitet is vettem mert olcsó volt és jókat mondtak, most mindenfélét kipróbáltam, nem úgy mint az első terhességnél.

2019. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
D-vitamint külön érdemes lenne, mert a baba csont- és immunrendszer fejlődése nem áll meg, a multikban meg minimál mennyiség van, kivéve a GAL babavárót, amit a szoptatás végéig lehet szedni.
2019. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!