Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan DM. Es vitamin amit...

Evelin9436 kérdése:

Van olyan DM. Es vitamin amit baba tervezéskor már lehet szedni? És ha igen honnan tudok

Figyelt kérdés
és ha igen honnan tudok rendelni és mi a neve?

2019. máj. 10. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Evelin, szerintem ezen az oldalon kevésbé hiteles információt kapsz, mintha beszélnél egy hasonló állapotban lévő hölggyel vagy akár egy szakemberrel.

Nagyon sok téves tanácsot írnak erre az oldalra, ami lehet, hogy hihetőnek tűnik, de nagyon sokszor nem az. Persze, ettől még meghallgathatod itt mások véleményét, de szerintem a legjobb neked az, amit tanácsoltam. :)

2019. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Netről bármit rendelhetsz, én femibiont szedek.
2019. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi a fontos, hogy folsav legyen benne aztán kb annyi. Ha egészségesen és változatosan ézkezel az a legjobb magadnak és a babának is.
2019. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már van egy kislányom nem tájékozódni akartam az ügyben csak sokan ajánlották a DM -es vitamint de interneten nem találtam a boltba meg a kasszás nem tudta meg mondani miléyen néves keressem :) bocsánat hogy ezt nem irtam le
2019. máj. 13. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves második kommentelő flegmázás helyett irhattál volna hasznos választ ha nem értenéd a kérdést akkor ugy értettem milyen oldalról nem azt hogy netről vagy telefonszámról kell a rendelni
2019. máj. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!