Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kiszedni a tampont? Menstruálok de ez már a 4. nap. Ugye ki fog jönni nem kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor még szokott nekem rendesen jönni most nem értem miért nem telik meg. Ha húzom kifelé fáj, normal tampon.

Voltunk a barátommal sétálni és moziban azért tettem fel a tampont mert az ilyenkor kényelmesebb. És most is itt van a barátom neki nem akarom ezt mondani de már ideges vagyok. 6-tól van fent kb

És még szűz vagyok 19 éves.


2019. jún. 19. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szedesd ki a pasiddal.
2019. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor a fájdalom ellenére is ki kell húzni. Ez van. Máskor minit válassz.
2019. jún. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj akkor is szedd ki. Elég komoly fertőzéseket lehet kapni ha túl sokáig marad fent.
2019. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáld meg kiszedni, kinyomni még ha kellemetlen, akkor is. Hát, a mensi gyakran okoz meglepetéseket, lehet, h általában a 4. napon még rendesen jön, de valami miatt most épp nem, szóval erre nem jó alapozni, h eddig így volt. Én már 17 éve mensizek, és nagyjából ugyanolyan a lefolyása, de néha azért érnek meglepik. Mondjuk én betétet használok (ezért is) mivel az sokkal kötetlenebbül használható a tamponnál. Pl ha egy délelőtt alatt alig van benne valamennyi vér, akkor is simán ki lehet cserélni, jó a tampont is, de azt nem igazán ajánlott.

Mondjuk nincs benne tapasztalatom, mert a 17 év alatt kb 20 alkalommal tamponoztam (nem 20 mensi, 20 tampon felhelyezése betét helyett) és hál istennek mindig könnyen ki tudtam szedni, de barátnöm járt már úgy, h elszakadt a cérna, a tampon meg bent maradt a helyén, és még azt is ki bírta szedni magának. Szóval szorítsd össze a fogad, és húzd ki mostmár. Elég kellemetlen lesz, de ha valami bajod lesz a túl sokat bentlévő tampon miatt az még kellemetlenebb lenne!


32/n

2019. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!