Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás vagy menstruáció? El...

Barnázás vagy menstruáció? El lehet mulasztani valahogy?

Figyelt kérdés

Akadt egy olyan problémám, hogy hosszas számolgatás után belőttük a nyaralást még négy hónapja most 06.23.-06.28. közé, mert hogy akkor pont nem fogok menstruálni, de az én édes jó szervezetem úgy döntött, hogy árpilisban kimarad a vizsgákkal járó stressz miatt, és még májusban is átmegy hónap elejéről hónap végére a két záróvizsga miatt, így pont az jött ki, hogy 06.23.-06.27. között jön majd meg. Erre én már lelkileg fel is készültem, viszek majd támpont, stb, mert a hát napból négy napra strandolás lett tervezve. Nem az első alkalom lett volna. Csakhogy bejött az a kis baki, hogy 13-án megjött. Elég gyenge volt, de nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet, volt már ilyen többször is, csak örültem neki. 13 laza, 14-15-16 azért megadta a módját, 17-18 ismét laza, mondhatni csak barnázás. Na de most jön a problémák problémája. Nem múlt el a barnázás. Ilyen is volt már, egyik esetben megjött újra pár napra, másik esetben barnáztam még egy ideig. Csakhogy amikor pisilés után törlök, látom, hogy mintha átlátszó nyálka lenne keveredve vérrel. Ez is megszokott, nem is ez a baj, hanem az, hogy így támpont már nem tudok használni, de nélküle se mehetek vízbe, mert hát csak vérzek. Még abban reménykedem, hogy vasárnap reggelig valami isteni csoda folytán elmúlik az egész. De ha mégsem múlna, mit tudnék tenni, hogy elmúljon? Nyilván ha nem múlik, nem megyek vízbe, vagy beerőszakolok egy tampont, de örülnék, ha még tudnék szabadulni ettől a problémától.

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L (szűz)



2019. jún. 21. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Húú, ez aztán az igazi katasztrófa, igazad van.

Teszel fel egy tampont, aztán már mehetsz is a vízbe, nem értem, miért kell ekkora feneket keríteni ennek az egésznek? Mikor értitek már meg, nők vagyunk, vérzünk, ez ezzel jár. Ha meg ennyire remegsz a vérzés miatt, írass fel fogamzásgátlót, és akkor probléma kilőve. 17 évesen már nyugodtan szedhetsz gyógyszert, ismerek olyan csajt, aki már 14 éves kora óta szedi a foggátlót.

2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a probléma, hogy vérzek, és tampont kell használnom, mert tavaly is ugyanígy jártam, meg amúgy is használok tampont, hanem azzal, hogy egyszerűen olyan gyenge, hogy még a mini sem megy fel rendesen sajnos. Ezért gondoltam, hogy hátha van valamilyen megoldás, de így jártam akkor. A választ pedig köszönöm, ment a zöld mancs.
2019. jún. 22. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!