Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Menstruáció! Ez...

Lányok! Menstruáció! Ez normális? (lent) sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 hónapja menstruálok, és lenne egy kérdésem. Ma reggel vékony barna csíkokat észleltem a bugyimon. A ciklusom 16. napján vagyok ezért még nem kéne megjönnie (eddig nem volt a ciklusom szétszórt).Azért a biztonság kedvéért volt bent tisztasági betét. Peteérésre tippeltünk, hogy talán az lehet. Viszont délután elég erős színű (vörösesbarnás) vér volt a betéten. Nem tudom, hogy ilyen korán ez normális-e, és anyukám sem tudja, hogy mi lehet az oka. A kérdésem az lenne, hogy ebből holnapra lehet-e rendes menstruáció, vagy csak tényleg peteérés volt? Ilyen még csak egyszer fordult velem elő, viszont akkor csak 1 napig tartott, és halványbarna volt. Holnap edzőtáborba megyek, ezért a válasz fontos lenne! Sziasztok!
2019. jún. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Több, mint 20 éve menstruálok, kb. 1 évvel ezelőtt nekem is volt 18 napos ciklusom. Tehát ha nekem több, mint 20 év után előfordulhat, akkor neked ilyen fiatalon, 8 hónapja történő menzesz mellett meg pláne normális. Valószínűleg most előbb fog megjönni a vérzésed, vagy volt egy kis pecsételő vérzésed. Szóval készülj betéttel a táborba!
2019. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. jún. 21. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Minden rendben lesz! Jó táborozást.
2019. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!