Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komolyan 50 kg felesleg van...

Komolyan 50 kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés
Sokak szerint, aki 165 cm, annak 55 kilónak ,,kell" lennie. Nos, én 100 kg vagyok, és egyáltalán nem érzem magam annyinak, max 15 kg felesleg van rajtam így külső alapján. Miért mondja azt mindenki, hogy 2x annyi vagyok, mint amennyinek lennem kéne? Persze csak látatlanban mondják ezt, de elég zavaró...
2019. jún. 23. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a testzsírszázalékod? Nem mindegy, hogy ebből az 50 kg-ból mennyi zsír és mennyi izom. Nem kell mindenkinek 55 kg-nak lennie, így számok alapján ez soknak tűnik, de kép nélkül nem tudok többet mondani.
2019. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi a testzsírszázalékom...
2019. jún. 23. 08:46
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
70-75kg még nem lenne olyan súlyos de ez felett már nem csak esztétikailag de az egészségre is hatással van ennyi felesleg.
2019. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Csak 45 kg felesleged van, nem 50 átlagosan. Én sportolok, 165 cm vagyok, 60 kg és így is kicsit nagyobb vagyok, mint az átlag. Ha te nem sportolsz semmit, akkor valószínűleg zsír van rajtad sok feleslegben, így az az 55 kg reális lehet. Ha csak 15 kg-t fogynál, 85 kg lennél, az 165 cm-hez még izmosan is nagyon sok! Annak nagy része tuti zsír, nem izom..
2019. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
En 164 centihez vagyok most 55 kiló úgy, hogy felszaladt rám 3 kiló felesleg. A 100 kiló borzalmasan sok.
2019. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

168 cm vagyok és 67 kg én ezt is soknak érzem... Fél éve szültem, most kezdem el újra az edzést mert nem érzem így jól magam.

100kg rengeteg 165 centihez. Akkor is érdemes lenne fogynod valamennyit ha nem zavar a plusz súly, mert nagyon egészségtelen.

2019. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Sok az az 50 kiló rajtad. Sok a májadnak, a tüdődnek, a lábadnak. Mindem szervednek sok. És nem most sok, mert fiatal vagy, hanem később lesz iszonyat. Amikor el kell végezni egy kisebb beavatkozést benned, és az orvos nem találja a szervedet a hájtól Nézegesd a TLC tv-n, az élet 200 kg felett. És nem is a belső szerveid túlterhelése qa fő baj, hanem az, hogy a kitágult bőr soha többet nem megy össze.
2019. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tényleg nagyon sok, nehezen hiszem el, hogy csak 15 kg plusznak látszik és nem érzed magadon ezt a súlyt. Én 160 cm vagyok, 50 kg-ról híztam 75 kg-ra rövid idő alatt és borzalmasan érzem magam. Sokkal fáradékonyabb vagyok, mint korábban, nehezebben mozgok, régen simán lefutottam 5 km-t, most már a felét se bírnám. A meleget nagyon nehezen viselem. Minden porcikámon látom a változást, több ruhamérettel lettem nagyobb és ez "csak" 25 kg plusz, bele sem merek gondolni, milyen érzés lehet még egyszer ennyi súllyal létezni. Persze nem mindegy, hogy az ember mennyi idő alatt szedi fel a kilókat, ha neked ez hosszú évek alatt jött össze, akkor simán lehet, hogy fel sem tűnik én meg azért szenvedek ennyire, mert nagyon gyorsan híztam meg.
2019. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te testépítő vagy, profi birkózó vagy mi, hogy ekkora izomtömeget növesztettél?

Az is megterhelő lehet a csontvázadnak.

2019. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 100 kg 165 cm-hez nagyon sok! Még a 85 is!

Én 85 kg vagyok és 162 cm, és 42-es a konfekció méretem, ez is őrülten sok. És tudom, hogy én úgy jutottam ide, hogy 1,5 évig szinte zabáltam. 85 kg-mal már kezd lógni a hasam, a felkarom ocsmányul vastag, ahogy a combom is. Ne mond, hogy ez nálad nem így van.

2019. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!