Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számotokra ez nem felesleges?...

Számotokra ez nem felesleges? De komolyan?

Figyelt kérdés
Franciát tanulok nagyon jó átlaggal 3-as 4-es vagyok és igen jól tanulom,valamint érdekel.Nem értem hogy apám miért kérte meg az egyik iskolai tanárt hogy tartson nekem külön magán órát,tanítás után,amikor teljesen felesleges,akkor miért vannak az oktatások?Amikor a többi osztálytársam beleszarik az egészbe és mennek haza,akkor én miért maradjak ott és baszakodjak,azokra ráfér,ja és a pénzről ne is beszéljünk,olyan pénzkidobás a feleslegre,de szerintetek nem felesleges?

2014. dec. 16. 22:50
 1/7 A kérdező kommentje:
faszom kivan az egésszel
2014. dec. 16. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
3asra nem lennék ilyen büszke
2014. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De még mindig jobb,mint azok akik full karóra állnak!!! ;) Na rájuk ráférne!!!!
2014. dec. 16. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Majd ha lesz egy jól fizető állásod ennek köszönhetően, akkor majd rájössz, hogy mi az értelme.

Persze ilyen hozzáállással semmi nem lesz belőled, pedig gondolnod kéne arra is, hogy nem tartanak el a végtelenségig a szüleid, sőt, majd neked kell eltartanod a családodat is, ha egyszer megnősülsz.

Neked kéne gondolkodnod azon, hogy ha már apád ennyi pénzt áldoz a taníttatásodra, akkor tanulj becsülettel, mert így tényleg csak pénzkidobás.

A fészbukozásból nem lehet megélni!

2014. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert apukád valószínűleg látja, hogy van eszed a nyelvhez, és azt szeretné, ha letennél belőle egy nyelvvizsgát, ami 3-assal soha az életben nem fog sikerülni. Ha most feltornázod magad egy középfokú nyelvvizsga szintjére és le is teszed akkor x év múlva kevesebb gondod lesz a diplomára, vagy egy jobb munkára és hálás leszel az apádnak. Bármennyire utálod is most.


Én nagyon megbántam, hogy csak 3-as voltam németből, bánom, hogy nem erőszakoskodtak velem, hogy tanuljam, mert most felnőtt fejjel sokkal nehezebb megtanulnom, sőt egyszerűen nincs rá agyam és már 2 éve lóg a levegőben a diplomám. A munkahelyekről nem is beszélve... :(

31N

2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég gáz iskola lehet az, ahol a 3-4-es átlag már nagyon jónak számít, és csak ennyire képes egy olyan tanuló is, akit elvileg érdekel az adott tantárgy. Te egyszerűen csak lusta vagy tanulni, pedig lehet, hogy eszed az lenne hozzá (mondjuk úgy látom, a magyarral is vannak gondjaid). Apukád, gondolom, látja, hogy lusta vagy, és úgy véli, ha máshogy nem lehet téged rábírni a tanulásra, akkor hátha a magántanár majd a fejedbe ver valamit a nyelvből.
2014. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert faterod valszeg tudja jól,hogy a francia idegenlégióban nyelvtudás nélkül csak egy kocsog lehetsz.
2014. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!