Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy megpróbáltáok feltenni a tampont és rosszul lettetek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megpróbálom,nem sikerul,nem tudom feltenni és rosszul leszek nagyon.

Mit tudnátok tanácsolni?

Nem lehet betétet használnom csak tampont mert vízbe mennénk.


2019. jún. 23. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

A lányom nem engedte hogy beszéljek vele róla amikor először kellett használnia, pont egy ilyen vizes osztálykirándulásos eset előtt, azt mondta, hogy megnézte a youtube-on és tudja mit kell csinálnia.

Próbálj meg rákeresni te is.

Mekkora méretű tampont próbáltál?

Próbáld meg a megfelelő testhelyzetet megtalálni, amikor a hüvelyed egyenes! Egy kicsit nekem be kellett rogyasztanom hozzá a lábamat. Az elején száraz és nehezen megy amikor még nem tudod milyennek kell lennie és az okozhat gondot. Egy picikét csavargasd meg - fél-egy centit a tampont mielőtt felrakod, akkor nem lesz annyira kemény a külseje, de óvatosan, ne legyen túl laza sem. Legelőször mini tamponnal próbálkozz és ha az már könnyen megy, akkor lehet normál.

Amikor bedugtad, az ujjad végével told még egy kicsit feljebb, úgy, hogy ne érezd már hogy ott van. A hüvelyben ha jó magasságban van, akkor nem kényelmetlen. A madzagjára figyelj, hogy kint maradjon! Tampax-nál kicsit másképpen kell, mert ott az applikátor segít. De szerintem nem könnyebb csak tisztább a kéznek.

2019. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen párszor, amikor próbáltam felhelyezni,szerintem rosszul próbáltam es nagyon erősen elkezdett gorcsolni a hasam.
2019. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!