Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék teljesen anoniman...

Hol tudnék teljesen anoniman feltenni kérdést őszintén?

Figyelt kérdés
és kapnák is rá választ?
2018. nov. 6. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt. Ez anonim oldal.
2018. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 User-Agent ***** válasza:
Akár itt is.
2018. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt?
2018. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyon kínos kérdés nem akarom hogy itt fent maradjon
2018. nov. 6. 17:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elég sok kínos kérdés van itt.

Kérdezd meg nyugodtan. Aztán másold ide a linket :D


Ez egy anonim oldal. Nem ismerne fel itt senki sem.

2018. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg privátban.
2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 he84 ***** válasza:
Ez pont olyan oldal kérdező, tehát itt nyugodtan kérdezz őszintén. Aki meg bele akar kötni, az minden fajta kérdésbe bele tud kötni sajnos. Az ilyenekkel ne foglslkozz.
2018. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oké, Az mennyire beteges ha én jobban szeretek egy tárgyat mint az embereket? de tényleg! ha egy szakadék felett egy ember lenne meg ez a tárgy és én választanám ki hogy melyiknek kell leesni akkor az ember esne le
2018. nov. 6. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Amilyen nyomorék emberek vannak manapság,(lelkileg), teljes mértékben megértelek, ha negatív velük a tapasztalatod, csalódást okoztak. Ennél betegebb kérdésre szamitottam. :D

("Másold be a linket"- voltam)

2018. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A guminőd mentenéd meg a szakadék felett, és nem egy fáradt arcú nénit, aki ledolgozott negyven évet(?)


Valami hasonló cipőben jártam anno, mint ön. Egy hang azt kérdezte. Ott egy éhes kiskutya, ott egy éhes gyermek. Csak az egyiket laktathatod jól, a másik tovább éhezik. Kinek adsz enni?


Választás elé kényszerített a Hang. Probálkozott kínozni, de nem döntöttem. Engem nem szívathat meg egy Hang.


Teljesen más a helyzet, ha valós élethelyzetbe kerülök, ott, akkor döntök, de az ilyen mit tennél ha... kérdések buta kérdések.

2018. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!