Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik, mitől lehet?

3 napja késik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha 3 napja késik lassan 4 napja. Nincs barátom szóval nem élek nemi életét. Ritkán van olyan amikor késik. Fáj a hasam és olyan érzésem van hogy még fog jönni. Mitől késhet? L/16
2019. jún. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem vagy számítógép.


Majd megjön, ez ilyen.


Nekem néha 1-2 hetet is késik, na akkor mi van? :D

2019. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha 2 hetet késik akkor valami bajom lehet? Vagy lehet a stressztól vagy az időjárástól stb. késik?
2019. jún. 26. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el, de akármitől késhet.

Jó, Eszak-Korea belpolitikája nem befolyásolja, de azon kívül szinte bármi...


Ha a havid késik, neadja isten egy hónapot kihagy, akkor várd meg a következőt. Ha az normális, akkor nincs mit tenned, éled tovább az életed.


A nőgyógyász is mindig azt tanácsolja, ha nincs különösebb panasz a havivérzés csúszasan kívül (egészséges nö esetében, illetve ha nincs tervben baba), akkor várjon a 2. vagy 3. havivérzésre.


16 évesen még nem áll be a ciklusod, azon se csodálkozz, ha esetleg kihagy néha.

Még felnőtteknél is előfordul.

Ne izgulj, fogsz még annyit menstruálni, hogy eleged is lesz belőle...

2019. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akartam szólni az anyukámnak mert féltem de köszönöm szépen ez megnyugtatott
2019. jún. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!