Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm...

4 napja késik a menstruációm mit csináljak h megjöjjön?

Figyelt kérdés

#menstruáció #megjoöjjön
2019. máj. 29. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség esetleg lehetséges? Szerintem tesztelj!
2019. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 nap még nem a világvége, nekem volt hogy két hetet késett még se pánikoltam, ilyesmi megtörténhet
2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség kizárható, akkor nincs miért félni, majd megjön. Jeleit sem érzed?
2019. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35 nap fölött ajánlott orvoshoz fordulni. Pár nap +/- nem jelent feltétlenül problémát. Főleg fiatalabb korban gyakori jelenség, de idősebbekkel is előfordul.


Amennyiben felmerül a terhesség kérdése, a vizelet vizsgálatot a közösülés utáni 14. naptól ajánlott végezni. Előtte szinte biztos negatív lesz a teszt, mert kell ez az idő, hogy kialakuljon az adott hormon termelése.

2019. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha aktív sexuális életet élsz akkor még egy hét késés belefér. Még két hét is belefér de az már durva. Ha még ennél is többet késik akkor teszt vagy orvos.


Ha gyakran késik akkor menny el nőgyógyászhoz tanácsért.

2019. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!