Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor már lehet vízbe menni?

Ilyenkor már lehet vízbe menni?

Figyelt kérdés
12 éves lányomnak (3 hónap múlva 13) már 1 éve menstruál és pont most nyaralás előtt jött meg neki 3 nappal. Általában 8 napig szokott neki meglenni, de úgy, hogy első 3-4 nap jön úgy sok aztán utána 2 nap még jön valamennyi és utána 2 nap a betét csak egy nagyon kicsit szokott sárga lenni, de ennyi. A kérdésem, hogy lehet vízbe menni ezen az utolsó 2 napon, ha már nem is jön semmi szinte? 1 hétre megyünk és, ha akkor nem tud bemenni össz-vissz 2 napot tud fürdőzni. Szinte egész nap sírt, mert 1 éve várja ezt a nyaralást, főleg, hogy tengerhez megyünk Olaszországba, erre nem tud fürdeni... Nagyon sajnálom. Tampont nem szeretne használni, mert fél, hogy valamit elront aztán nem jön ki meg ilyesmi.. Érdemes lenne meggyőznöm, hogy használjon azt? Persze elmagyaráznám, hogy hogyan kell.

2019. jún. 25. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Használjon tampont. Nem tud bent maradni. Azzal mehet vízbe. Anélkül semmiképp. Egyébként ha csak 1 éve menstruál, simán lehet, hogy késni fog.
2019. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam ma jött meg neki. Köszi a választ!
2019. jún. 26. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Próbáltasd vele a tampont. Minit adj neki.
2019. jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán bemehet.
2019. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor tampon lesz, de abból max a mi it adnám neki, de most nagyon sok jött neki. Egyébként szerintem is bemehet amikor már csak kicsit sárgás a betét.
2019. jún. 26. 07:21
 6/6 anonim válasza:
100%
En 14 eves vagyok nekem is ma jott meg es egy eve menstualok. Holnap utan indulunk Balatonra. 5napig maradunk nekem kb 4 nap a menstruaciom hossza ugyhog az utolso napokba mar tudok furdeni a Balatonba. En sem merek tampont hasznalni pont azert en is mint a te lanyod :) tartok tole hogy bennem marad vagy fajni fog mikor felrakom es hogy kilog a zsinor a furdoruhambol :(
2019. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!