Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kelyhet butaság...

Menstruációs kelyhet butaság lenne először éles helyzetben tesztelni? Vízbe menni vele?

Figyelt kérdés
Eddig tampont használtam. De pont nyaraláskor jön meg, és szeretném élvezni a tengerpartot ennek ellenére. A tamponnal fürdéssel az a gond, hogy nem lesz lehetőségem cserélni, olyan helyre megyünk ahol nincs wc, illetve nekem meg is szokta szívni magát vízzel. Erről a kehelyről azt olvasom mindenhol, hogy sokkal több órát bír ki, lehet vele vízbe is menni, így elég lenne a szálláson foglalkozni vele, szóval nekem megmentené a nyaralásomat. De addig már nem lesz lehetőségem vérzéssel tesztelni, maximum a ki be helyezést tudom gyakorolni. Ha nem vizes program lenne nem aggódnék mert betéttel bebiztosítanám magam az első próbákra, na de így, nem tudom. Attól félek hogy valamiért rosszul helyezem fel, egyszercsak elmozdul, és a több milliliter vér a bikinimen köt ki, nagyon kínos lenne. Lehetséges ilyen? Kérem olyanok írjanak akik már használtak ilyet, esetleg vízben is kipróbálták.
2018. júl. 16. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tenném a helyedbe. Nem olyan könnyü ám, nekem az első pár peoba kudarcba fulladt, kifolyt mellette, a betét mentett meg.

Az hogy a ki-be helyezést gyakorolod, annyiból rossz hogy nem tudhatod működik e mert ugye nem vérzel.

2018. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En se tesztelnem elesbe, mert eloszor bizony benaztam vele. Az volt a gond, hogy nem sikerult a mehszajamra helyezni, hanem mellecsuszott. Igy szivargott is. Kis gyakorlas utan mar nincs gond, de ez temyleg necces lett volna strandon. Szerintem most meg utolhara maradjon a tampon es a gyakoribb csere
2018. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem élesben teszteltem először, csak amikor már 2 ciklusban használtam, utána mertem élesben hasznáni, annak ellenére hogy egyszer sem ért baleset. DE ha kitudod választami elsőre a megfelelő méretet, és a leírások alapján feltenni rendesen és kitapogatni, hogy a helyén van e, akkor nem lesz gond, nekem is csak a leszedéssel voltak gondok eleinte
2018. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!