Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom előrehozni a...

Hogy tudom előrehozni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Már késik pár napja, és ha nem jön meg a napokban akkor pont a nyaralásomon fog megjönni. Ezt persze nem annyira szeretném, mert nem vagyok jó tampon felhelyezésben.

Tudtok valami ötletet, ami megindítja?



2019. jún. 27. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Fejen állva kell énekelni. Remélem valaki holnap is megkérdezi ugyanezt.
2019. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél applikátoros ob tampont, azt nem lehet szarul feltenni
2019. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha találtam volna hasonló kérdést itt, akkor nem tettem volna fel.
2019. jún. 27. 07:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a tampon felhelyezésen van a hangsúly, hanem a menstruáció megindításában(ami otthon is működik.)
2019. jún. 27. 07:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, napi 10 ilyen kérdés van. A hormonokra max hormonokkal lehet hatni.
2019. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász tudja megváltoztatni, de ahhoz most már késő. Nekem annak idején jól bekavart egy párszor a nyaralásomba. Sajnálom.

72N

2019. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán van ilyen módszer, amit te keresel. Jön amikor jönnie kell. Én nem nyúlkálnék bele a ciklusba a helyedben. Nincs más választásod mint megtanulni a tampont helyesen felhelyezni. Hidd el, nem rontja a nyaralási élményt. Nem is érzed, hogy ott van.
2019. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a házi praktikákban gyömbér és meleg vizes ülő fürdő meg meleg borogatás hasra
2019. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmi nem fog segíteni sajnos bármit megpróbálhatsz, gondolom te vagy a tegnapi is aki avivázik. Én is a nyaralásomon fogok most pont menstruálni de én intimkelyhet használok amivel fürödhetek meg igazából azt csinálok amit akarok ráadásul csak 8-10 óránként kell csak kiüríteni addig vígan elvagyok vele. Kb el is szoktam felejteni hogy megvan így amiatt sem igazából aggódom hogy a nyaraláson lesz esedékes. 🤷‍♀️
2019. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 nem tudok kire gondolsz, de nem én vagyok ;)
2019. jún. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!