Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet előrehozni a...

Hogyan lehet előrehozni a menstruaciót vagy késleltetni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom kismillio ilyen kerdes van de en most arra lennek kivancsi hogy pont egy het mulva megyunk tengerhez nyaralni es pont arra az egy hetre kell hogy megjojjon. Es sokat hallottam mar a citromrol. De nem kesleltetni akarom mert 2-3 nap annyira nemszamit. Inkabb elorehozni. Es ha beleulok forrovizbe fel/egy orara akkor mikor fog megjonni?mar rogton masnap? Mert minnel elobb le akarom tudni.koszonom az ERTELMES valaszokat

2015. jún. 24. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Naponta 5 ilyen kérdés van... Nem, nem jó se a citrom, se a forróvíz. Ha szedsz fogamzásgátlót azt megcsinálhatod, hogy nem tartasz szünetet.
2015. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocsi lehet nem fog tetszeni a válaszom.

már próbáltam ilyen olyan házi móddal, az egyetlen ami bevált az a fogamzásgátló volt, ugye 3 hét után nem hagytam szünetet hanem folytattam tovább.

máshogy nem nagyon tudsz beavatkozni a hormonháztartásodba.

készülj fel sok tamponnal és kész, mást nem nagyon tudsz tenni.

2015. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A meleg víz, az jó. De egy fecske nem csinál nyarat.

De szerintem az is csak pár napot tudna előre hozni, egy egész hetet szerintem semmivel sem lehet beleavatkozni (a fogamzásgátlón kívül).

2015. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hormonális beavatkozáson kívül a természetes, házi praktikák nem sokat segítenek, például a citromlé ivása. Kicsit segíthet, mondjuk nem lesz olyan erős, én legalább is ezt tapasztaltam, de fogadok, hogy volt benne egy kis placebo is.

A legjobb amit tehetsz, ha tampont használsz.

2015. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat csak ugye 15 eves vagyok es eszembe se jut fogamzasgatlot szedni. De megprobalom a forrovizest napi ketszer. Lehet meg ezen a heten megjon
2015. jún. 24. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm.

Ami nekem bevált előre hozásra, vagy a már meglévő hamarabbi elmulasztására, az a szex/maszturbálás.


De ezt csak akkor tapasztaltam, amikor már éreztem, hogy nemsokára, pár nap/egy hét múlva megjön. Amikor már "mocorog".

2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, nem biztos, hogy neked is sikerül, de a forró víz, maszturbálás, és a vörös bor nekem segít előrehozni.(napi max. 2 pohár a bor)
2015. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!