Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SoS! Fogamzásgátlóval menstruá...

SoS! Fogamzásgátlóval menstruáció eltolás, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Hello. Julius 23-26 megyünk nyaralni,most június 21. kellett volna bevennem az utolsó szemet,és 22től 1hetes szünet,de mivel el akarom tolni nem tartottam szünetet,kérdés hogy ha most ezt a hét szünetet nem tartom meg és beszedem a 7 tablettát,utána tartsak 7nap szünetet,vagy még szedjem tovább és 3hét múlva tartsak szünetet? Tehát ugyanúgy mint alapból,csak a hét szünet helyett most tablettázok,és innentől számolom a 3hetet ezzel együtt,és utána szünet?

Egyfázisú tabletták

Köszi!!


2019. jún. 27. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Használatiban mit írnak?
2019. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

A legokosabb, ha végigszeded a következö levéllel, mert a csomagban nem egyfajták a tabletták, a közepén félbehagyni nem szabad.

Másik megoldás at lett volna, hogy a második tipusú tablettából szedsz be annyit, amennyivel tolni akarod a vérzést, utána tartasz szünetet, és egy új, bontatlan levél szedését kezded utána. (a nem egész levéllel meg elteszed tartalékba, ha netán valamiért pótolni kellene egy-egy szemet máskor)

2019. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Levelet nem szakítunk félbe. Kihagyod a szünetet, az azt jelenti, hogy két levél között nincs szünet, de a másodikat végig kell szedni.
2019. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Ott se érthetően írják le..

#2 Egyfázisú tabletta,minden szem ugyanolyan

#3 Tehát akkor amit most elkezdtem levél a szünet helyett,azt végig beszedem,és mikor elfogy akkor egy hét szünet,és kezdem a másikat?

Bocsi de vagy nagyon értetlen vagyok,vagy inkább már belegabalyodtam az egészbe..

2019. jún. 27. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd végig amit most el kezdtél és utána tarts szünetet.
2019. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben,úgy tökéletes lesz :) És akkor az összes ciklusom tolódik egy héttel,nem csak az e havi :)

Köszi!!

2019. jún. 27. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Eltolhatod csak egy héttel is, vagy nem tartasz szünetet, és akkor annyival tolódik. Totálisan mindegy. Szerintem érdemesebb csak annyit tolni rajta, amennyit kell, mert sokaknál pecsételő/áttöréses vérzést okoz, ha két levelet beszednek egyszerre.
2019. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!