Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az amitől tethes lehetek?

Mi az amitől tethes lehetek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hülyeség, de 5 napja késik. Átgondoltam, hogy mi volt, de az előző menstruációm óta nem feküdtem le senkivel. Voltam strandon. Törölköztem a párom törölközőjébe. Ezektől kizárt, hogy terhes legyek, ugye? Csak picit félek, és mindent átgondoltam, de semmi más nem volt. Előre is köszi. :) 16/L

2019. jún. 28. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Amikor 16 évesen órákon át kell gondolkozni, hogy vajon lefeküdtél-e valamiféle jött-menttel az utóbbi 4 hétben, mert amúgy biztosan szokásod ha már itt tartasz..
2019. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, segítségre, értelmes válszokra várok. Szerinted ez a válasz bármennyire is hasznos nekem? Mert elmondom, hogy nem. Nem az ilyen válaszok miatt írtam ezt ide ki, hanem a segítőkész, értelmes emberek miatt. :)
2019. jún. 28. 01:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és semmi jött-ment, mivel van barátom. Köszi a megértést. :) :3
2019. jún. 28. 01:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűz Mária már megjárta mint tudjuk. A helyedben nem aggódnék annyira. Ha a nyomdokaiba lépsz vallást alapíthatsz és vip helyed van a menyországban. Ha ennyit gondolkoztál mi történt az elmúlt hónapban miért nem jutott az eszedbe besétálni egy patikába vagy drogériába és venni egy terhességi tesztet és rápisilni. Máris megszűnne az aggodalnad. Ha a törüljözőtől vagy terhes, az ciki lesz. Ilyen még senkivel nem történt, így érdekes gyermek fog születni belőle. :)
2019. jún. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Na figyelj ha nem volt semmi hogy lehetnél terhes? Ne lepődj meg a bunkokon mert ezt egy hülye kérdés. Ha nem csináltál semmi olyat mégis hogy lehetnél terhes, gondolj már bele
2019. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező teljesen jogosak a bunkó válaszok. Alapvető dolgokkal nem vagy képben, de persze a keféléshez van eszed.


És nem, nem lehetsz terhes.

2019. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem kötelező óramű pontossággal működni a ciklusnak (valójában később sem). Ha nem szexeltél nem vagy terhes.
2019. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Spermától. Kizárólag. :-)
2019. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyámnak volt gyenge vérzése az első hónapban mikor terhes volt. Ha nagyon aggódsz mi a fenéért nem veszel tesztet? Pár száz forint 2 perc és megnyugodhatsz.
2019. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elméletben de, lehet esélye, hogy terhes vagy - van, akinek egy (vagy több) menzesze is megjön terhesség alatt. Még ha a legutóbbi menstruációd óta nem is voltál együtt a pároddal, előtte teherbe eshettél, és nem feltétlenül jelezte egyből a szervezeted. Mindenképp menj orvoshoz, vagy legalább csinálj tesztet, az a biztos! De ne izguld túl, késés simán előfordulhat teljesen más okokból is. Máskor is szokott késni? Vagy óraműpontossággal szokott megjönni? (Amúgy terhes kizárólag attól lehetsz, ha a hüvelyedbe sperma kerül - de még az előváladékban is lehet, ezért nem biztos a megszakításos módszer. Sem törölközéstől, sem csókolózástól, sem ujjazástól, sem anális vagy orális szextől nem eshettél teherbe.)
2019. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!