Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam és rosszul...

Nagyon fáj a hasam és rosszul vagyok nem tudok elaludni mit csináljak? Holnap muszáj dolgoznom de ha nem alszok így hogy fogok dolgozni. Valami amitől elmulik?

Figyelt kérdés
Mindig fájt de nem ennyire wcig alig bírok lemenni meg nagyon gyenge vagyok de elaludni nem tudok. Gyógyszer soha nem használt. Decemberben voltam nőgyógyásznal akkor minden rendben volt. Most miért vagyok ilyen rosszul?
2019. ápr. 15. 23:34
 1/2 Ginger Mama ***** válasza:
Ha a fájdalom nem múlik ügyelet, mert 2 dolog lehet: petefészekciszta vagy vakbél esetleg hashártyacgyulladás. Egy húsvéti gyomorrontás egy nap alatt elmúlik. A többinél a fájdalom erősödik, a vakbélnél lehet hányás is. A ciszta akár egy hónap alatt is kialakulhat, nem mérvadó h decemberben voltál dokinál. Figyeld magad majd írd meg mi volt.
2019. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már elmúlott:)
2019. ápr. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!