Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Uno lehetséges, hogy...

Canesten Uno lehetséges, hogy "megrohadt" bennem?

Figyelt kérdés
Hetfőn úgy ereztem, enyhe huvelyi fertozesem van. Gyorsan leszaladtam a patikába, ahol Canesten Uno-t ajánlottak. Sosem hasznaltam meg ilyet. Ejjel felhelyeztem a kupot. Reggelee epphogy kijott valami (gondolom feloldodott), es ugy ereztem rendben van minden, de furcsallottam, hogy a nagy kupbol miert olyan keves urult ki. Ma (pentek) egyuttvoltunk a parommal (ovszerrel termeszetesen), es az ovszer csupa hofeher valadek volt, ami budos is volt. Lehet hogy "megrohadt" bennem, vagy esetleg valami más bajom lehet? Huvelyfolyasom nincs.

2019. jún. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Feloldódott, és még nem tisztult ki a hüvelyedből. Én a helyedben hanyagolnám a szexet minimum 1 hétig gomba után.
2019. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Canesten gomba ellen való, és hüvelyben a kórosan elszaporodott gomba jele túrós váladékot szokott okozni.

Ha az enyhe hüvelyi fertőzés jele annyi volt, hogy picit csípett/irritációt éreztél, akkor simán lehet, hogy picit ki vagy száradva, és egy kis krém (gyógynövénymentes vazelin, vionell, egyéb hüvelynyugtató krém) elég lett volna. Nem muszáj mindig ágyuval verébre lőni.

A kúp lehet, hogy azért nem jött ki belőled hamarabb, mert ki voltál száradva, és a szeretkezéstől beindult nedvesedés "mosta ki".

2019. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ja, és a Canesten ilyen formában jön ki, nem "rohadt meg", hanem pont úgy néz ki, mint a gomba által okozott folyás. Csíphet is, amikor távozik. Öblítsd le, kend be magad vazelinnel, mert ez a cucc mar, pihentesd pár napig, és ha utána is van valamilyen tünet, akkor menj orvoshoz.
2019. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Inkabb a szagtol ijedtem meg.

2019. jún. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!