Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenes menstruációra...

Rendellenes menstruációra kínai angyalgyökér szeletek?

Figyelt kérdés

Nagyon rendellenes lett a menstruációm, ráadásul hatalmas kínokkal érkezik. Utánanéztem a kínai angyalgyökér szeleteknek, hogy veszek belőle.

Teába elkészítve, aki használta, használja, milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban és hogyan készíti el pontosan?

Köszönöm.



2019. jún. 28. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz; ha a menstruációban egyik alkalomról a másikra komoly változás következik be, akkor ez kezelést igénylő probléma jele lehet.
2019. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem találtak nálam problémát. Ez már nagyon régi dolog nálam. Volt, hogy olyan görcs gyötört, hogy ájultam. Kivizsgáltak, egyszerűen, így jön és kész. Kaptam gyógyszert akkor, de most alapból volt egy két évnyire való olyan stresszhelyzet, ami elég lett a mostani állapotomra.

Most megrémültem, mert azt hiszem ez a PMS tünet volt jelen. Nagyon legyengültem, felkelni nem tudtam, magas pulzus, de rendes vérnyomás, utána ez elmúlt, de tartott egy ideig és jöttek a szokásos görcsök.

2019. jún. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!