Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek ezek a felfázás...

Mitől lehetnek ezek a felfázásos panaszok?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élő, rendszeres nemi életet folytató nő vagyok.

1,5-2 hónapja már jártam emiatt orvosnál, antibiotikum kúra után megszűntek a panaszok.

Tegnap ismét együtt voltam a párommal és ma, most ismét megjelentek ezek a tünetek.


Testi higiéniára mindketten ügyelünk, szokott lenni anális együttlét is (gumiban), de olyankor mindig az az utolsó és azután is rendesen tisztálkodom.

Pisilés után és úgy törlöm, ahogy kell.

Lehet, hogy megcsal a párom?

Nálatok mitől jelentkeznek ezek a panaszok?



2019. jún. 29. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostanság jelentkeztek a tüneteid?

Vagy esetleg règebben is vissza tért?

Ha igen, akkor a párod ugyan az volt-e, aki jelenleg?

A legnagyobb baj az, hogy adnak rá antibiotikumot, de valojában fogalmuk sincs mire adják! Mert ki se tenyèsztik! Illetve pl egy normàl vizsgálaton nem csinàlnak ureaplazma tesztet pl!

Hasonló gonddal küzdöttem mint Te!

Nem èlek kicsapongó életet! Volt egy 8 èvig tartó kapcsolatom, aztán pedig egy 4 évig tartó! Arra gondoltam én is, hogy megcsalt a pàrom, amikor előjött a probléma. Együttlét után mindig felerősödött a panasz! Hiába voltam nőgyógyászhoz, írt rá gyógyszert, kúpot és semmit nem jelzett a tenyésztés!

Elmentem a bőr és nemi gondozóba! Nagyon kellemetlen volt, mert normális életet élek és mondom mit gondolnak! Nagyon mormàlisak voltak. Vettek vért, illetve kenetet. Ureaplazma kitenyèszett! Ez okozta a visszatérő gondot, az együttlét utàni fájó érzést! Vagy meg lettem csalva, vagy pedig a szervezetébe volt a fertőzés és átadta, aztán egy ideig nem volt tünet. A párodnak nincs tünete? Nem jár pisilni többet? Vagy nem-e ég neki?

2019. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már akkor is vele voltam, amikor először jelentkezett. Ő nem panaszos. Nekem sem voltak előtte ilyen gondjaim, ezért is érzem kellemetlennek.
2019. jún. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!