Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túlevést, hogy lehet kezelni?

A túlevést, hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Nos, mar tobbszor irtam ide, hogy mostansag eleg rosszul erzem magam és hogy elegge megromlottak emberi kapcsolataim. Kb masfel ,két evig olyan stresszben eltem, hogy az emberi kapcsolataim es az egészségem bánja most. Az egészség alatt azt ertem, hogy elkezdtem zabalni, csak hogy valami oromot is erezzek az eletben. Rendbe alarom magam tenni, egy ideje azon vagyok, hogy felépítsem magam és hogy lefogyjak . De hiaba nem megy ez nekem egyedul. Nagyon gyengének erzem magam. Egy nagy semmi az eletem. Mindenki elhagyott. Nem tudom, hogy tudnek talpra allni egyedul. Szakembert azt hagyjuk, mert nem segit, inkabb csak a penzt viszi.

Koszi a valaszokat elore is!


24/L



2019. jún. 30. 13:20
 1/2 anonim válasza:

STOP!!


Először is, fejben kell megváltoztatni a gondolkodás módodat. Most is azon agyalsz, hogy még kajálni kéne. Ezt azonnal hagyd abba.

Családoddal beszéld ki, hogy mik bántanak, de ne érezd magad egyedül, fogsz találni barátokat(lentebb írok egyet)


Holnaptól kezdj el egy új életet!!!



Fontos! Ne merj visszaesni, mert a neten keresztül kapsz egy taslit. :)


Étrendet állíts elő, vagy kérj segítséget (pl. Instagramon ujvaridori fizetni kell nála az étrendnél, de ő tényleg fogyaszt!)


Menj edzőterembe, ott kérj egy személyi edzőt amíg akarod. És ott akár vele, vagy más csajjal is összetudsz haverkodni.


De ha tényleg már ennyire rossz, muszáj a pszichológus segítsége.



20/L

2019. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van ingyenes szakember is TB-re, ha szükséged van rá. Ha nem is segít rögtön, de úgy legalább nem egyedül vagy a problémáddal.

Mozgással hogy állsz? Ha fontos neked az egészséged, csinálhatod azt is, hogy minden falatozás után kiszámolod mennyit kell mozogni, hogy ledolgozd, aztán lefutod, vagy tornázod pl.

2019. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!