Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruitmag kivonattal...

Grapefruitmag kivonattal kapcsolatos kedvezőtlen tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, okozott-e valakinek erősebb menstruációt, vagy akár hasmenést?
2011. febr. 6. 09:07
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én régóta használom, nekem hatásos volt, annyi volt a hátránya nekem, hogy sokszor megfájdult tőle a hasam,de gondolom ez az a kesernyés,citromféle íztől van.

üdv.

2011. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem lett tőle erősebb a menstruációd?Mert én kb. 2 hete használom, és előbb jött meg, mint kellett volna, és igen erőteljes volt, hogy úgy mondjam, ennyi vér soha nem szokott kijönni belőlem...Biztos, hogy nem a grapefruit mag okozhatja?
2011. febr. 6. 15:02
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én vagyok újra,bocsika, hogy csak most válaszolok.Figyelj lehet hogy nálad igen pont ezt okozta,de én őszintén nem vettem észre semmi ilyet,mióta szedem.Amúgy szeded még azóta is?

Üdv.

2011. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szedem, bár már nem napi rendszerességgel...de ha legközelebb is ilyen erős lesz a menstruációm, szerintem abbahagyom...
2011. febr. 22. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Erősítette még utána is a mensid? Én most akatpm kipróbálni, felfázásra. Nem tudom jó-e, de néhány fórumon ajánlották.
2014. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!