Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzhártya műtéttel kapcsolato...

Szűzhártya műtéttel kapcsolatos tapasztalatok? Nem újraépítés!

Figyelt kérdés

Hamarosan bele fognak vágni a szűzhártyámba, mert nem nyílt ki rendesen(1-2mm-re), és ezért sok panaszom van. 6 év orvoshoz járásnak most lett meg az eredménye...


A neten nem találtam információt erről. Valakinek volt már ilyen jellegű műtétje? Fáj utána, vagy van valami gond?


Félek, nem is a műtéttől, csak a helye miatt. Tudom,hogy nem kell,csak... mégis...


2010. júl. 9. 22:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jó volna, nem akarok délután háromig szenvedni.


Áh, nem lesz gond. Pesten alszunk, fél hatkor kelek, ha délbe kerülök be, már bőven nem lesz a gyomromban. A mandulaműtét előtt is bevettem, pedig ott reggel negyed hétkor volt, és 10 körül vittek.

2010. júl. 10. 20:13
 12/14 anonim válasza:
Oké. Azért vigyázz magadra, és ne izgulj:)
2010. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, és a biztatást! ^^
2010. júl. 10. 20:26
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem kerültem sorra délig. 3/4 négykor betoltak, majd ki, közölték,hogy bocs mégsem... Minden hülye abortuszt megcsináltak, csak engem nem.

Másnap 1-kor csinálták.


Még mindig fájogat... szipp... :S

2010. júl. 21. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!