Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésre (gomba,...

Hüvelyi fertőzésre (gomba, vagy bakteriális) Lehet többféle gyógyszert használni?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja tart,második nap elmentem gyógyszertárba,mert nem vagyok otthon,itt nincs orvosom. Kaptam valami növényi alapú kúpot,úgy érzem akkor el is múlt a viszketés 1-2 napra. Aztán mentem vendégésgbe,ott medencéztünk két napot. Akkor kezdett újra romlani és azóta rosszabb. Továbbra is használom a kúpot még van 3 darab,meg találtam még hozzá gombakenőcsöt is otthon. Nem tudom a medence rontott-e rajta,vagy esetleg az intim mosó amit végig használok már hónapok óta.

Holnap fesztiválra kell mennem csak hétfőn megyek haza,szóval az orvos megint kiesett. Szerintetek elmúlik addig? Akkor elmennék mindenképp csak aggódok hogy addig mi lesz. Vegyek valami mást esetleg? Cseréljek gyógyszert?



2019. júl. 3. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én valahogy csak megoldanám azt az orvost, senkinek nem hiányzik, hogy továbbterjedjen az a fertőzés. Szerintem nincs olyan fesztivál, ami fontosabb lenne, mint az egészségünk, pláne, hogy ott gondolom nem lesz lehetőség normális tisztálkodására ha ez a tipik sátorozós téma megy. De esetleg próbálkozz meg a betadine kúppal.
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok,hogy a fertőzéseddel bementél egy medencébe. Így már nem csak te leszel beteg. Arra nem gondoltál,hogy természetes úton kezeld ki magad? Gondolok itt a máriatövis cseppekre,ülőfürdőre stb. Miért nyomatsz mindent szart magadba? Tudtad,hogy te tartod fent a gyógyszertárakat? Nem jó ez a méreg,kipróbálom a másikat.....tipikus...Ne csodálkozz,ha nem gyógyulsz meg,mert a gyógyszereknek pont ez a célja,hogy minél tovább szedd és költsd a pénzed a gyógyszertárba. Amúgy meg nőgyógyászhoz menj el,hogy kiderüljön milyen baktérium okozza a fertőzésed. Természetes antibiotikumként ajánlom a retekcsírát.
2019. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!