Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Tri-regol fogamzásgátlótól...

A Tri-regol fogamzásgátlótól volt már hogy valaki szédült?

Figyelt kérdés

Egy hete szedem csak, most tértem át a fehér tabletta sorra (3*21). Viszont két napja borzalmasan szédülök, munkába se tudtam menni tegnap, de lehet ma sem. Okozhatja ezt a tabletta? Előtte Gestomixet szedtem évekig attól nem volt semmi bajom.


Bár az időjárás is megvisel, de ritkán szédülök ennyire, a vérnyomásom is rendben van.

Természetesen a nőgyógyászt is felhívom amint megkezdi a rendelési időt.



2019. júl. 4. 07:45
 1/3 anonim válasza:
Mindenkinel mas reakciot valt ki. Mindenkepp menj vissza az orvoshoz.
2019. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért váltottál gyógyszert, ha a Gestomix szedése alatt semmi bajod nem volt?
2019. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem adagolta megfelelően a progeszteront es barnáztam két menstruáció között nem is keveset. Abba akartam hagyni a gyógyszert, de találtak egy cisztát, ami miatt azt mondta az orvos szerinte szednem kellene valami mást akkor addig. Ezt írta fel helyette. Semmit nem csinálok máshogy és sose voltam ennyire rosszul, szóval nem tudom egy hét után lehet e köze hozzá. A doki mikor felhívtam azt mondta szedjem végig a levéllel...
2019. júl. 5. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!