Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól émelygés...

Fogamzásgátlótól émelygés ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 éve szedem a Lindynette fogamzásgátlót, sosem volt vele semmi gondom, jól bevált és működik. Múlt hónapban 1 héttel eltoltam a menzeszemet úgy, hogy egy héttel tovább szedtem a gyógyszert. A +1 hét szedés alatt émelyegtem különösen estefelé, aztán a szünetben nem volt semmi bajom. Most vettem be rendesen az új 1. szemet reggel és megint elkezdtem estefelé émelyegni.

Nem az a klasszikus mindjárt elhányom magam émelygés, csak nem jó a gyomrom, meg olyan fura..

Régebben is toltam már el, de akkor nem volt soha ilyen gondom.

Valaki járt már így? Elmúlik szerintetek ha szedem tovább vagy abba kellene hagynom?

(Igen, megyek orvoshoz, de nem kapok egyből másnapa időpontot)



2019. ápr. 7. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a gyógyszerhez. Lehet, hogy túl stresszelted ezt az időszakot. Vagy esetleg enyhe betegség, vagy rossz étel?
2019. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Alapvetően az lenne a logikus valóban. Csak azért furcsa mert az egy hetes szünet előtt émelyegtem, a szünetben semmi bajom nem volt, aztán most, hogy újrakezdtem megint émelygek.. De lehet, csak nagyon hülyén jött ki valami...
2019. ápr. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!