Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól tényleg...

Fogamzásgátlótól tényleg meglehet hízni? Nagyon kívánós vagyok

Figyelt kérdés

1 hete szedem és nagyon kívánós vagyok az utóbbi időben sok csokit eszem amit ezelőtt nem tettem.. Mindig mondom hogy leallok de aztán mégis megeszem. Régebben ilyen problémám nem volt akármennyit ettem mindig 60kg voltam. Most vagyok 62-63 ennyi még sosem voltam és igenis zavar. Vajon a fogamzásgátlótól vagyok ilyen kívánós vagy csak egyszerűen az én hibám hogy ennyit eszek? Ez még lehet nem sok de ha már eddig felment attól félek még képes feljebb is menni :(

170cm 17/L



2019. márc. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonokkal tömöd mag, persze, hogy megváltozik a tested. Ilyen fiatalon elkezdeni meg pláne elhízáshoz vezet.
2019. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Én majdnem 10 kg-t híztam tőle, úgy hogy nem ettem többet, semmi nem változott az étkezésemen. Egyszerűen csak elkezdett lerakódni a zsír.

Csak akkor tudtam leadni, amikor abbahagytam a gyógyszert.

2019. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is 17evesen kezdtem el szedni, egy grammot nem híztam tole. Ez ember függő kinek mi válik be.
2019. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hizhatsz a sok hormonok, hormontol és terhesség lehet
2023. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem hízhatsz. Attól jön fel ilyenkor, hogy magadba tömsz mindent is. Észre sem veszed, kicsit éhesebb vagy, aztán a sok kicsi sokra megy.. Én naplót vezetten a kajálásaimról, ami korábban elég volt, attól a gyógyszer mellett 3 hónapig majd éhen vesztem. Viszont betartottam a régi menetrendet akkor is. 16 kg ment le a bogyó mellett.
2023. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!