Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legfőképp a lányokhoz/nőkhöz...

Legfőképp a lányokhoz/nőkhöz fordulnék most segítségül!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve meg van már a menstruációm. Szokott néha késni, de leginkább az van, hogy előbb jön meg. Ez normális tudom. Tavaly volt olyan, hogy 2 hétig meg volt a menzeszem, elmentünk orvoshoz, kaptam gyógyszert. Most viszont az van, hogy már 67 napja nem jött meg. 2 hónapja diétázom. Valahol olvastam azt is, hogy a fogyókúra/diéta miatt is lehet, hogy ennyit késik. Szerintetek? (Nem élek nemi életet, szóval terhes biztos, hogy nem vagyok)

2019. júl. 4. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A diéta miatt is lehet, de az első pár évben bármi könnyen felboríthatja a ciklust. Nekem is volt olyan az elején, hogy majdnem 3 hónapig nem jött meg.


Hány kiló vagy? Mindenképp szükséges a diéta? Mert a hirtelen fogyás is okozhatja, hogy nem jön meg.

2019. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet a fogyókúra miatt.
2019. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fogyókúra miatt nekem is 3.hónapig nem jött meg! A hormonális rendszer nagyon érzékeny a diétára.
2019. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: 63kg voltam és 2 hónap alatt lefogytam 57-58kg-ra

3.válaszoló: És te elmentél ezzel orvoshoz, vagy csak vártál amíg nem jött meg megint?

2019. júl. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!